JAZ+Architekci to pracownia architektoniczna działająca od 2010 roku jako przedłużenie współpracy architektów i plastyków wspólnie realizujących projekty od 2007 roku. Poza doświadczeniem związanym z projektami architektonicznymi i urbanistycznymi, pracownia posiada bogaty dorobek w projektowaniu i produkcji różnorodnych wystaw.

Projektowanie to tworzenie scenografii dla zdarzeń i sytuacji, w których najważniejszym bohaterem jest człowiek. To odpowiedzialność za organizację przestrzeni, która nie będzie krępować lub ograniczać użytkowników. Jej forma, to efekt poszukiwań właściwych rozwiązań funkcjonalnych, technicznych i estetycznych. Właściwych ze względu na potrzeby, aspiracje, budżet klienta, a także kontekst w jakim projektujemy.

Formuła działania JAZ+Architekci to przede wszystkim duża elastyczność. Nasze projekty powstają w ścisłej współpracy z zamawiającym. Przy każdym zleceniu powiększamy zespół o specjalistów, których doświadczenie kierunkuje naszą pracę i pozwala przygotować projekt adekwatny do potrzeb i wymagań klienta.