2021

  • II nagroda

    Konkurs na opracowanie koncepcji parku o charakterze miejskim w dzielnicy Wilanów w Warszawie

2020

  • I nagroda

    Konkurs na opracowanie koncepcji plastyczno-przestrzennej wystawy głównej Muzeum Fotografii w Krakowie

  • II nagroda

    Konkurs na opracowanie koncepcji wnętrz i ekspozycji Muzeum Puszczy Kampinoskiej w Granicy

  • III nagroda

    Konkurs na koncepcję architektoniczną rewitalizacji centrum Myszkowa

2019

  • I nagroda

    Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej remontu, przebudowy, rozbudowy i modernizacji zespołu ośrodka wypoczynkowego Rewita w Kościelisku

  • I nagroda

    Konkurs na opracowanie koncepcji wystawy Splendor i Finezja. Duch i materia w sztuce Korei w Muzeum Narodowym w Warszawie

  • II nagroda

    Konkurs na projekt aranżacji ekspozycji Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie

  • III nagroda

    Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej Nowego Portu w Gdańsku

  • wyróżnienie

    Konkurs na projekt przebudowy i projekt ekspozycji Muzeum Dawnych Ziem Wschodnich w Lublinie

2018

  • I nagroda

    Konkurs na projekt wystawy Raj doczesny komunistów

  • II nagroda

    Konkurs na opracowanie koncepcji Pawilonu Polski na Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju

  • III nagroda

    Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno – urbanistycznej Centrum Lokalnego Bazar Rogatka

2017

  • I nagroda

    Konkurs na projekt architektoniczny przebudowy Muzeum Gazownictwa w Warszawie

  • I nagroda

    Konkurs na projekt wystawy Wrastanie. Ziemie Zachodnie i Północne

  • I nagroda

    Konkurs na projekt wystawy Europa Po Wielkiej Wojnie. 1918-1923

2016

  • II nagroda

    Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej rewitalizacji obszaru
    kwartału śródmiejskiego nr 36 w Szczecinie

  • III nagroda

    Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej dla zadania inwestycyjnego
    Stacja Muzeum w Warszawie

2015

  • I nagroda

    Konkurs na projekt wystawy 7 Cudów Wrocławia i Dolnego Śląska

  • III nagroda

    Konkurs na opracowanie scenariusza kreatywnego programu edukacyjno-kulturalnego wraz z koncepcją
    urbanistyczno-architektoniczną parku edukacyjnego Akademia Bajki w Pacanowie

2014

  • I nagroda

    Konkurs na projekt wystawy  Pojednanie/Versöhnung in progress… Kościół Katolicki i relacje polsko-niemieckie po 1945 r.

2013

  • I nagroda – grand prix

    Projekt adaptacji kina Zorza na potrzeby Centrum Sztuki Filmowej w Chełmie w konkursie Kryształowa Cegła (kategoria modernizacje)

  • wyróżnienie

    Konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania przestrzennego placu Narutowicza w Warszawie

2012

  • I nagroda

    Konkurs architektoniczny na projekt obiektu wraz z koncepcją ekspozycji Centrum Nauki i Techniki ENERGIA